Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Od roku 2008 se zabýváme se realitní činností a máme bohaté zkušenosti s výkupy, prodeji a řešením exekucí, insolvencí a jiných pohledávek u bytů, rodinných domů, pozemků a chat či zahrad. 

Našim klientům se věnujeme s maximální péčí a servis od A do Z poskytujeme jak prodávajícím (homestading, inzerce na mnoha realitních serverech i sociálních sítích, možnosti videoprohídek, zajištění energetických štítků, opravy a údržby budov), tak i kupujícícm, poradenství. Samozřejmostí je vypracování daňových přiznání zdarma. 

O naše klienty se stará tým naší Jirkovské kanceláře a zajišťuje maximální spokojenost. Vše v přátelské až rodinné atmosféře.

V posledních 5-ti letech jsme se zaměřovali na oblast severních Čech - Chomutovsko, Mostecko, dále pak Lounsko a také jsme uspěšně zobchodovali nemovitosti v Karlovarském kraji.

 

Přijďte se k nám nezávazně poradit s prodejem  nebo pronájmem Vaší nemovitosti. 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a za všechna předaná doporučení, moc si jich vážíme.


AZ Reality Team, Jirkov
Kostelní 75 - 2.patro, 431 11 Jirkov
Mobil: +420 774 103 644
IČ: 67818757
info@az-reality.eu, reality.spravanemovitosti@email.cz
az-reality.eu

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek